Fotor - Photo Editor

Fotoğraf Düzenleme ve Kolaj Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33.1 MB
  • Version 6.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd
iOS cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraflarınız veya anlık olarak çekmiş olduğunuz fotoğraflarınız üzerinde filtreler ekleyerek düzenlemenize imkan tanıyan harika bir uygulama.

iOS cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraflarınız veya anlık olarak çekmiş olduğunuz fotoğraflarınız üzerinde filtreler ekleyerek düzenlemenize imkan tanıyan harika bir uygulama.

Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz uygulama, 6 farklı kamera modu, kılavuz, zamanlayıcı, dengeleyici, çeşitli filtreler gibi bir çok gelişmiş özellikler ile birlikte gelmektedir. "Odaklama" özelliği gerçek SLR teknolojisinin bir benzerine sahiptir ve size benzersiz bir sinematik potansiyel sunar.

Bununla birlikte, 100'ün üstünde filtre ve efekt, artı her fotoğraf için birden çok efekt uygulama olanağı Fotor - Photo Editor uygulamasında sizleri bekliyor. Göz kamaştıran yeni "Sinematik & Mono" efekt paketi hiç olmadığı kadar kolay, verimli bir şekilde özgün ve etkileyici fotoğraflar yaratmanızı sağlayacaktır.

Tek bir dokunuşla fotoğraflarınız üzerinde iyileştirmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan 13 farklı sahneyi tek bir dokunuş ile kullanabiliyorsunuz. Uygulamada bulunan düzinelerce temel ve gelişmiş fotoğraf düzenleme aracını kullanarak fotoğraflarınızda ayarlamalar yapın.

50'den fazla filtre ve efekt elinizin altında, ayrıca her fotoğrafa birden çok efekt uygulama şansına sahipsiniz. Düzenlediğiniz fotoğraflarınıza metin, çerçeve ve etiket ekleyerek daha popüler hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulama içerisinde bulunan kolaj şablonları ile 9 fotoğrafa kadar kolaj hazırlayabilir, heyecan verici dergi şablonlarını kolajlarınızda kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Fotor - Photo Editor indir